"Radiance" to niekonwencjonalna i humorystyczna gra symulacyjna, która zabiera graczy w zwariowaną podróż do Radowii – fikcyjnego kraju zainspirowanego post-sowiecką Europą Wschodnią. W tej barwnej i lekko absurdalnej wersji zarządzania elektrownią atomową, gracze obejmują rolę dyrektora pierwszej elektrowni jądrowej w kraju, zmieniając tradycyjne podejście do symulacji w coś o wiele bardziej ekscytującego i zabawnego.

 

W "Radiance", nie chodzi tylko o suche wskaźniki i skomplikowane algorytmy. Tutaj, każdy dzień w biurze to nowa przygoda pełna niespodziewanych zdarzeń i komicznych sytuacji. Gracze muszą balansować między zarządzaniem technicznymi aspektami elektrowni, a jednocześnie podejmować dzikie i często przerysowane decyzje, które wpływają na cały Radowiański świat. Od szalonych awarii, po absurdalne zlecenia od ekscentrycznych klientów – wszystko to serwowane jest z dużą dawką humoru.

 

Dopełnieniem gry są dynamiczne scenariusze i personalizacja, które pozwalają graczom na kształtowanie własnej, niepowtarzalnej historii elektrowni. "Radiance" łączy w sobie poważne tematy energetyki jądrowej i ekologii z lekkim, humorystycznym podejściem, oferując rozrywkę, która jednocześnie uczy i bawi.

 

Z potencjałem wykorzystania jako narzędzia informacyjnego w kontekście planowanej budowy pierwszej elektrowni atomowej w Polsce, "Radiance" staje się nie tylko źródłem humorystycznej rozrywki, ale także platformą do pokazania energetyki jądrowej w bardziej przystępny i zabawny sposób. Gra ta ma szansę stać się popularnym tytułem na rynku, przyciągając graczy swoim oryginalnym podejściem do tematu symulacji i edukacji.

ul. Sarmacka 10A/1

02-972 Warszawa

ul. Adama Branickiego 15

02-972 Warszawa

White Pig Games S.A.